Fundacja inna niż wszystkie


Pomagamy nieuleczalnie chorym dzieciom i ich bliskim

Aktualności

 

 • Aukcja charytatywna Gdańsk

  Aukcja charytatywna Gdańsk

  Zapraszamy na organizowaną przez Fundację Miedzy Niebem a Ziemią aukcję charytatywną na rzecz nieuleczalnie chorych dzieci – podopiecznych fundacji

 • PIERWSZY TURNUS REHABILITACYJNY MICHAŁKA

  PIERWSZY TURNUS REHABILITACYJNY MICHAŁKA

  Kochani, ten list nie jest pozytywny, ale niekiedy i takie wieści musimy niestety przekazywać . Mamy jednak nadzieję, że dzięki turnusom rehabilitacyjnym, w których będzie mogła pomóc nasza Fundacja, Michałek zacznie wracać do zdrowia...

 • ZOSIA

  ZOSIA

  Odwiedziny Zosi :) 

 • NIESAMOWITE KOBIETY

  NIESAMOWITE KOBIETY

  Gdybym miała wybrać swoją bohaterkę, idolkę, kobietę, którą podziwiam, to wybór nie byłby trudny...

 • Nasza podopieczna Wiktoria

  Nasza podopieczna Wiktoria

  Nasza podopieczna Wiktosia jest już w 3 klasie szkoły podstawowej :) DEICHMANN dla naszej Fundacji

Męski Świat

Zapraszamy do obejrzenia filmu o ojcach naszych podopiecznych, którzy są bohaterami książki Męski Świat. To wzruszający obraz o codzienności z chorym dzieckiem widziany oczami mężczyzn, o ich zmaganiach, marzeniach, radościach, a przede wszystkim o ogromnej miłości.

Play! Fundacja Między Niebem a Ziemią - KRS 0000385861

O fundacji

Między Niebem a Ziemią rodzą się marzenia...
Marzenia rodziców ciężko chorych dzieci o zdrowiu, szczęściu, braku bólu, przespanej nocy. Marzenia dzieci - o powrocie do domu, do Mamy, do Taty, na plac zabaw, do kolegów i koleżanek.

Fundacja Między Niebem a Ziemią pomaga w najtrudniejszych chwilach życia, w cierpieniu i chorobie – dzieciom, ich rodzicom i opiekunom.
Jesteśmy po to by pomóc odnaleźć kawałek nieba na ziemi.

Jak pomagamy?

Fundacja Między Niebem a Ziemią udziela kompleksowej pomocy rodzinom, w których znajdują się nieuleczalnie chore dzieci i które przyjęte zostały w poczet podopiecznych Fundacji.
Pomagamy wtedy, gdy pomoc jest niezbędna.

Pomoc materialna

Wspieramy między innymi poprzez zakup sprzętu rehabilitacyjnego, finansujemy leczenie, operacje, konsultacje lekarskie, badania, pomagamy w remontach.

Pomoc Prawna Pro Bono

Pomagamy naszym podopiecznym w kwestiach prawnych i organizujemy pomoc prawną na terenie całej Polski przy współpracy zaprzyjaźnionych kancelarii.

Psychologiczna

Choroba naszych podopiecznych dotyka całą rodzinę. Pomagamy im odnaleźć się w tej trudnej sytuacji.

Aktywizowanie zawodowe

Wychodzimy z założenia, że zawsze dawać lepiej wędkę niż rybę, dlatego pomagamy rodzicom ciężko chorych dzieci w znalezieniu pracy i zapewnieniu profesjonalnej opieki.

Przyjaciele Fundacji